جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث

جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث

ممکن است افراد با مسائلی در ملک مواجه شوند. در واقع ممکن است حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم شود. و در نتیجه همین امر سبب تعارض به حدود ملک شود. در نتیجه لازم است تامین دلیلی تهیه و به مراجع قضایی ارائه شود. این تامین دلیل باید نشان دهنده حدود ملک شود. برای معلوم نمودن آن لازم است دیوارکشی قدیمی اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود. به منظور انجام این کار باید به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث برای اثبات وجود بنا در ملک

ممکن است فردی قصد اثبات وجو بنا را در اراضی خود داشته باشد. تا در نتیجه اثبات نماید اراضی مسکونی است. می تواند در آن ساخت و ساز انجام دهد. در نتیجه با انجام این کار ضروری می باشد. تا وجود بنا در محدوده اراضی در گذشته بررسی شود. برای انجام جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث باید به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

این متخصص برای انجام جانمایی عکس هوایی ابتدا برای معلوم نمودن ابعاد و موقعیت دقیق ملک نقشه یو تی ام را تهیه خواهد کرد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. بعد از برداشت مختصات یو تی ام کنج ها سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. سپس نقشه تهیه شده بر روی عکس هوایی در گوگل ارث جانمایی می شود. تا در نتیجه بررسی عکس های هوایی مربوط به گذشته ملک ممکن باشد.

در نتیجه بررسی های لازم انجام می شود تا اطلاعات از عکس هوایی استخراج شود. حقایقی معلوم گردد در آخر گزارش تفسیر عکس هوایی نیز به عنوان مدرکی تهیه می شود تا قابل ارائه باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما