انجام نقشه برداری یو تی ام

انجام نقشه برداری یو تی ام

نقشه یو تی ام جهت تعیین موقعیت و آدرس دقیق ملک تهیه می شود. نقشه های یو تی ام دقت بسیار بالایی دارند. و با تجهیزات دقیق نقشه برداری تهیه می شوند. در این نقشه موقعیت ملک در سیستم مختصات یو تی ام تهیه می شود.

انجام نقشه برداری یو تی ام با دقت و کیفیت بالا

برای تعیین موقعیت ملک ، مالک می تواند به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کند. کارشناس برای تعیین موقعیت ملک باید نقشه یو تی ام تهیه کند. تا موقعیت دقیق ملک مشخص شود. برای انجام این کار کارشناس در محل ملک مستقر می شود. با استفاده از تجهیزات نقشه برداری گوشه های ملک را برداشت می کند. مختصات ملک را در سیستم مختصات یو تی ام بدست می آورد. سپس نقشه یو تی ام ملک را تهیه و ترسیم می کند. برای اینکه نقشه دارای اعتبار شود آن را مهر و امضا می کند.

در واقع نقشه یو تی ام موقعیت دقیق و حدود ملک را مشخص می کند.باید به طور دقیق اندازه گیری شود تا به حریم و حدود ملک های مجاور تجاوز نشود.برای تهیه نقشه یو تی ام مالک باید به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه کند. اگر به افراد غیر متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام ملک خود مراجعه کند،در این صورت نقشه با دقت و کیفیت پایین تهیه می شود.در این صورت مالک ممکن است دچار اختلافات ملکی شود.پس بهتر است مالک به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کند تا نقشه یو تی ام ملک با دقت و کیفیت بالا تهیه شود. نقشه های یو تی ام از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.با تهیه نقشه یو تی ام برای ملک و تعیین موقعیت ملک، مالک می تواند با مراجعه به اداره ثبت و ارائه این نقشه به اداره ثبت سند تک برگ برای ملک دریافت کند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما