روش تهیه نقشه یو تی ام

روش تهیه نقشه یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات مختلف در خواست می شود. و اخیرا ادارات و سازمان ها برای به روز رسانی سیستم های خود این نقشه را در خواست می کنند. روش تهیه نقشه یوتی ام تخصصی می باشد. و در صورتی که توسط یک فرد متخصص انجام شود. در نتیجه این نقشه با دقت بالا حاصل می شود. برای تهیه نقشه یوتی ام می توان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

راهکار تهیه نقشه utm

این نقشه ها کاربرد های فراوانی در کارهای مختلف ملکی دارد. که می توان به اخذ سند تک برگ از اداره ثبت، اخذ جواز ساخت از شهرداری، برای تشخیص اراضی ملی ،پس از جانمایی پلاک ثبتی و غیره این نقشه ها تهیه می شود. و مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مثال ممکن است. فردی قصد تبدیل سند قدیمی ملک خود را به سند تک برگ را داشته باشد. در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام ملک به عنوان مدرکی تهیه شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام به شکل استاندارد و با کیفیت بالا لازم است. به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. این نقشه را با دقتی بالا تهیه نماید.

روش تهیه نقشه یو تی ام به این صورت است که ابتدا برداشت دقیقی از زمین انجام می شود و در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی های ملک برداشت می گردد. بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. با ترسیم این نقشه در نتیجه مساحت و ابعاد و موقعیت دقیق ملک معلوم می شود.

راهکار تهیه نقشه utm

راهکار تهیه نقشه utm

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما