نقشه utm کارشناس رسمی دادگستری

نقشه utm کارشناس رسمی دادگستری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف از جمله اداره ثبت اسناد، مراجع قضایی، شهرداری، اداره گاز و برق و .. در خواست می شود. با تهیه این نقشه مساحت، ابعاد و موقعیت دقیق ملک معلوم می شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام utm می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه این نقشه از تجهیزات دقیق و نرم افزار های تخصصی استفاده می کند. تا در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت و کیفیت بالا حاصل شود.

تهیه نقشه یو تی ام utm کارشناس رسمی

نقشه یوتی ام از جانب ادارات مختلف در خواست می شود از جمله این ادارات اداره ثبت اسناد می باشد. در واقع تهیه نقشه یو تی ام utm برای سازمان ثبت اسناد به این دلیل درخواست می گردد. که اداره ثبت بر حدود و موقعیت ملک اشراف کامل پیدا کند. در واقع به جهت تبدیل سند قدیمی ملک به سند تک برگ لازم است این نقشه تهیه شود.

و در نهایت این ابعاد و موقعیت ملک در سیستم کاداستر نیز ثبت می گردد. در واقع این اطلاعات مربوط به تمامی املاک به منظور صدور سند تک برگ با تهیه نقشه یو تی ام معلوم می گردد.

برای تهیه نقشه یو تی ام utm می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص به جهت تهیه نقشه یوتی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد و مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. برای ترسیم نقشه یو تی ام از اتوکد استفاده می شود. نقشه تهیه شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود تا در نتیجه اخذ سند تک برگ برای ملک ممکن باشد.

تهیه نقشه یو تی ام utm کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام utm کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما