هزینه میخ کوبی زمین

هزینه میخ کوبی زمین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

میخ کوبی زمین یعنی مختصات یو تی ام چهارگوشه ملک بر روی زمین جانمایی و تثبیت شود. برای انجام میخ کوبی زمین می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. در صورتی که مختصات یوتی ام کنج ها معلوم باشد انجام میخ کوبی در چند ساعت قابل انجام است. اما در صورت مشخص نبودن این حدود لازم است. جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. هزینه میخ کوبی زمین بر طبق تعرفه محاسبه می شود.

تعرفه میخ کوبی زمین

به جهت اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد و مدارک کشور می بایست مدارکی را تهیه و ارائه داد. همچنین لازم است میخ کوبی زمین انجام شود. و چهار گوشه ملک بر روی زمین تثبیت شود. همچنین قبل از آغاز ساخت و ساز لازم است. میخ کوبی زمین انجام شود. از آن جایی که حدود اربعه ملک بر روی زمین معمولا معلوم نمی باشد. ابتدا انجام عملیات جانمایی پلاک ثبتی ملک ضروری می باشد.

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی با توجه به سند قدیمی ملک و اسناد و مدارک ثبتی برای تشخیص حدود ثبتی ملک بررسی های لازم را انجام می دهد سپس با مشخص شدن حدود ثبتی ملک و تشخیص آن، جانمایی و تطبیق این ابعاد روی زمین انجام می شود و حدود ملک را مشخص خواهد کرد. در ادامه اقداماتی برای تهیه نقشه یو تی ام انجام می شود برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و بعد از برداشت مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود.

در نتیجه تثبیت و میخ کوبی چهار گوشه ملک انجام می شود با ارائه نقشه یو تی ام و مدارک و اسناد قدیمی ملک در نتیجه سند تک برگ برای ملک صادر می شود. هزینه میخ کوبی زمین بر طبق تعرفه محاسبه می شود.

تعرفه میخ کوبی زمین

تعرفه میخ کوبی زمین

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما