گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران با استفاده از تفسیر عکس هوایی امکان پذیر می باشد. با تفسیر عکس های هوایی بسیاری از اطلاعات از املاک و موقعیت و شرایط آن ها مشخص می شود. و همچنین با استفاده از عکس های هوایی می توان حدود ملک را مشخص کرد.

گزارش تعیین حدود ملک با جانمایی پلاک ثبتی در تهران

عکس های هوایی توسط سازمان نقشه برداری کشور و سازمان جغرافیا نیرو های مسلح تهیه می شود. و انجام تفسیر عکس های هوایی به عهده  کارشناس رسمی دادگستری می باشد. کارشناس رسمی دادگستری با تفسیر عکس های هوایی اطلاعات بسیار ارزشمندی را می تواند درباره ملک ارائه دهد. و می تواند بسیاری از مشکلات ملکی را با تفسیر عکس های هوایی حل کند. بسیاری از اختلافاتی که بر سر ملک به وجود می آید.

به این دلیل می باشد که حدود ملک مشخص نمی باشد و همین امر باعث می شود. که تجاوز و تعارض بین حدود املاک همسایه به وجود بیاید. و همچنین ممکن است مالکی باشد. که از موقعیت و حدود ملک خود بی خبر است. و یا عوامل طبیعی مثل سیل و زلزله حدود ملک را از بین برده اند. در این صورت برای تشخیص حدود ملک می توان از تفسیر عکس های هوایی استفاده کرد.

برای تعبیر و تفسیر عکس های هوایی از برجسته بینی استفاده می شود. و با این کار عوارض روی زمین بهتر دیده می شود. و استخراج اطلاعات از عکس های هوایی راحت تر می شود. همچنین کارشناس در عکس های هوایی به سال عکسبرداری دقت می کند.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما