انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار

انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار های و یا استریسکوپ به منظور تعیین تغییرات زمین و بررسی آن ها در زمینه اختلافات ملکی است. که این کار توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام می شود. و مدارک حاصل از کار تفسیر عکس که شامل تامین دلیل و یا گزارش است توسط کارشناس رسمی مربوطه مهر و امضا می شود.

تفسیر عکس هوایی

امروزه از عکس های هوایی در زمینه اختلافات ملکی استفاده می شود. و این کار باید توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام شود. زیرا این کار در تخصص این افراد می باشد. و برای این کار باید با استفاده از زوج عکس های چاپ شده و استریسکوپ و یا زوج عکس های اسکن شده. و نرم افزار های تفسیر این کار انجام شود.

که در ابتدا عکس های هوایی با توجه به موقعیت ملک براساس مختصات های یو تی ام و سال مد نظر متقاضی از طریق سازمان نقشه برداری کشور و یا سازمان جغرافیا نیروهای مسلح تهیه می شود. بعد از تهیه زوج عکس های چاپ شده و یا فایل اسکن شده زوج ها کار تفسیر عکس هوایی انجام می شود. و بررسی های نهایی بر روی زوج عکس ها انجام می شود. در نهایت با نتیجه گیری انجام شده. تامین دلیل یا گزارش برای ارائه به دادگاه تهیه می شود.

این تامین دلیل یا گزارش برای ارائه به دادگاه استفاده می شود. و این تامین دلیل در دادگاه به همراه مهر و امضا کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی است. که دارای اعتبار است. از این عکس های هوایی می توان در بحث جانمایی ملک نیز استفاده کرد. که در این صورت با توجه به مرز بندی های زمین در یک زمان خاص مرز های ملک تشکیل می شود. و نقشه یو تی ام از ملک تهیه می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما