تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفسیر عکس های هوایی برای تهیه تامین دلیل از جمله کاربردهای که تفسیر این عکس ها دارد. در واقع با تفسیر این عکس ها می توان به اطلاعاتی دست یافت و اختلاافات را حل نمود.  برای تفسیر عکس های هوایی باید به یک مفسری که تخصص در این کار داشته باشد مراجعه کرد. که برای این منظور مناسب ترین فرد کارشناس رسمی دادگستری می باشد.

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

عکس های هوایی اطلاعات ارزشمندی را در خود ثبت و نگهداری می کنند. و در صورتی که بتوان با تفسیر آن را استخراج کرد. می توان به نتایج مهمی رسید. این عکس ها توسط دو سازمان جغرافیا و سازمان نقشه برداری اخذ می شوند. این عکس ها در امور ملکی نیز کاربرد دارد. که شامل: اثبات وجود بنا، تهیه تامین دلیل، بررسی سابقه احیا، جانمایی ملک و .. را دارد.

یکی از مواقعی که انجام تفسیر عکس هوایی ضروری می باشد. و لازم است با استفاده از نرم افزار تفسیر عکس هوایی انجام شود. و در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شود تا تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی فراهم شود. زمانی است که افراد بر سر حدود اراضی خود به اختلافاتی بر بخورند. در واقع ممکن است دیوارکشی ملک بر روی زمین نا معلوم شود و همین امر سبب شود. که به حدود ملک تعارض شود.

در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی با نرم افزار به جهت تهیه تامین دلیل انجام شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. طریقه تفسیر های هوایی توسط کارشناس به این صورت است که وی ابتدا این عکس ها را از سازمان نقشه برداری تهیه خواهد کرد. و سپس با استفاده از روش برجسته بینی با استفاده از تجهیزات دقیق و با نرم افزار، اطلاعات لازم و ضروری را استخراج می کند. و در ادامه گزارشی را نیز تهیه خواهد کرد. سپس با مهر و امضای خود به آن اعتبار می دهد. تا در نتیجه با تهیه تامین دلیل اختلافات قابل حل باشد.

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

تفسیر عکس هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما