نقشه هوایی تهران

نقشه هوایی تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است دیوارکشی ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. و به حدود ملک تعارض شود. در نتیجه لازم است اقدامات لازم برای حل اختلافات بر سر حدود و مرز ها انجام شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد. این متخصص با روش های تخصصی و با استفاده از تجهیزات می تواند تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

به طور کلی ممکن است حدود اربعه ملک بر روی زمین معلوم نباشد. و این حدود روی زمین مشخص نباشد. در این صورت همین مشخص نبودن حدود اربعه باعث می شود. امکان تعارض به ملک وجود داشته باشد. بنابراین لازم است اقدامات لازم برای مشخص شدن حدود اربعه و تثبیت آن بر روی زمین انجام شود. برای معلوم نمودن حدود اربعه ملک لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود.

در صورتی که همین مشخص نبودن حدود اربعه ملک باعث شود. به حدود ملک تعارض گردد. در نتیجه می بایست تامین دلیلی با تفسیر عکس هوایی تهیه شود و حدود قدیمی ملک تشخیص داده شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است به یک مفسر متخصص مراجعه کرد. کارشناس رسمی دادگستری می تواند تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.در نتیجه این متخصص ابتدا نقشه هوایی را تهیه خواهد کرد و در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود و در ادامه برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود و حدود اربعه و دیوارکشی ملک تشخیص داده می شود. در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی نیز تهیه می شود و به همراه نقشه یو تی ام ملک قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات ملکی حل شود.

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

تهیه نقشه هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما