انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

در صورتی که افراد به اختلافات ملکی بر خورده باشند. برای مثال بر سر حد و حدود به اختلاف خورده باشند. لازم است تامین دلیلی با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. تا در نتیجه با دقت بالایی تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. تفسیر عکس هوایی را به خوبی انجام داده. و گزارش تهیه شده. توسط این متخصص به عنوان تامین دلیل مورد قبول قرار می گیرد.

انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

در صورتی که حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم شود. در نتیجه برای حل اختلافات لازم است به مراجع قضایی مراجعه نمود. با مراجعه به مراجع قضایی لازم است تامین دلیلی تهیه نمود. در نتیجه انجام تفسیر عکس هوایی ضروری میباشد. تا در نتیجه دیوارکشی قدیمی ملک بررسی شود. بنابراین به منظور تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود.

انجام تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل از عهده یک فرد متخصص و با تجربه بر می آید. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که از عهده تفسیر عکس هوایی با دقت بالا بر می آید. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. برای تهیه عکس هوایی قدیمی به سازمان جغرافیا و یا سازمان نقشه برداری مراجعه می شود. در ادامه تفسیر عکس هوایی با استفاده از استریوسکوپ انجام می شود و بادقت بالا تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می گیرد. در ادامه پس از تشخیص دیوارکشی ملک گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما