مشاهده عکس های هوایی

مشاهده عکس های هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی کاربرد های مختلفی دارد. و از جمله مهم ترین کاربرد های تفسیر عکس هوایی تهیه تامین دلیل میباشد. یکی از مواقعی که اختلافات ملکی به وجود می آید. و میبایست تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود. زمانی است که اراضی ملی اعلام شود. با ملی اعلام شدن اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا لازم است عکس هوایی مربوط به گذشته تهیه شود. در نتیجه برای تهیه عکس هوایی قدیمی میتوان به سازمان نقشه برداری مراجعه نمود. در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام میشود. و انجام تفسیر عکس هوایی از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید.

تفسیر عکس هوایی

از جمله مواقعی که لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. زمانی است که اراضی ملی اعلام شود. با ملی اعلام شدن اراضی لازم است تفسیر عکس هوایی برای بررسی سابقه احیا در اراضی انجام شود.

بررسی عکس های هوایی از عهده یک فرد متخصص بر می آید. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که از عهده انجام تفسیر عکس هوایی بر می آید. این متخصص ابتدا عکس هوایی را تهیه خواهد کرد و آن را مشاهده خواهد کرد. تا در نتیجه با توجه به مشخصات آن عکس هوایی تفسیر و بررسی شود. در ادامه تفسیر آن را انجام خواهد داد. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده میشود. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام میشود. در واقع این متخصص با روش ها و تجهیزات و نرم افزار های دقیقی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

در ادامه با انجام تفسیر عکس هوایی اطلاعاتی از عکس هوای حاصل میشود و در نتیجه با استفاده از این اطلاعات گزارشی کارشناسانه تهیه میشود و مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما