هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

هزینه نقشه یو تی ام ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست میشود. در نتیجه برای تهیه این نقشه با دقت و کیفیت بالا لازم است. به فرد دارای صلاحیتی مراجعه نمود. با تهیه این نقشه مساحت، ابعاد و موقعیت دقیق ملک با دقت سانتی متری معلوم می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام 1401 میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام از تجهیزات و نرم افزار دقیقی بهره خواهد برد.

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

در صورتی که فردی قصد انجام امور ثبتی و امور حقوقی ملک را داشته باشد. ممکن است با مراجعه به اداره ثبت اسناد و مراجع قضایی نقشه یو تی ام ملک درخواست شود. برای اینکه بتوان از اداره ثبت اسناد سند تک برگ را اخذ نمود لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود. تا اطلاعات فنی ملک با دقت بالا معلوم شود و آماده درج در سند تک برگ باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری لازم است انجام شود. تا در نتیجه این نقشه با دقت بالایی تهیه شود. هزینه تهیه نقشه یو تی ام در سال 1401 بر طبق تعرقه تعیین می شود. کارشناس برای تهیه نقشه یو تی ام ممکن از روش های دقیقی استفاده می شود. در واقع کارشناس یا از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و یا از دوربین توتال استیشن استفاده می شود. در واقع متخصص بعد از برداشت زمینی ترسیم نقشه یو تی ام را با استفاده از اتوکد انجام خواهد داد. بعد از ترسیم نقشه یو تی ام هزینه تهیه نقشه یو تی ام طبق تعرفه سال 1401 بر آورد میگردد در نتیجه با ارائه این نقشه سند تک برگ برای ملک صادر می شود.

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما