هزینه تفکیک ساختمان سه طبقه

هزینه تفکیک ساختمان سه طبقه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفکیک ساختمان به معنی جدا و مستقل سازی هر واحد می باشد. با انجام تفکیک ساختمان مساحت و متراژ دقیق هر قسمت به دست  می آید. هزینه تفکیک ساختمان سه طبقه بر طبق تعرفه ای مشخص می شود. تفکیک ساختمان با اتمام ساخت و ساز انجام می شود. تا در نتیجه برای هر یک از واحد های آن سند تک برگ قابل اخذ باشد. همچنین در صورتی که اشخاص قصد معامله واحد های آن را پیش از اتمام ساخت و ساز داشته باشند. در نتیجه لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام پیش تفکیک آپارتمان مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ضروری خواهد بود.

تعرفه تفکیک ساختمان

با اتمام ساخت و ساز در نتیجه لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود تا مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم شود و سند تک برگ برای هر واحد از آپارتمان صادر شود.

هزینه تفکیک ساختمان سه طبقه بر طبق تعرفه ای مشخص تعیین می شود و به عواملی از جمله تعداد طبقات و متراژ ملک بستگی دارد.

پیش تفکیک آپارتمان را کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بسپارید تا در نتیجه این عملیات به صورت اصولی انجام شود.

کارشناس ابتدا با استفاده از دوربین توتال استیشن برداشت خود را از واحد های آپارتمانی انجام می دهد. و سپس قسمت هایی که برداشت آن با استفاده از دوربین ممکن نیست را با استفاده از متر لیزری برداشت خواهد کرد. پس از اتمام برداشت زمینی ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان با دقت بالا انجام می شود و سپس با تهیه این نقشه مساحت و متراژ دقیق واحد آپارتمانی حاصل می شود در نتیجه با به دست آمدن این اطلاعات می توان معامله واحد آپارتمانی را با اطمینان بالا انجام داد و از انجام این معامله هیچ یک از طرفین معامله متضرر نخواهند شد.

تعرفه تفکیک ساختمان

تعرفه تفکیک ساختمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما