هزینه تامین دلیل تفسیر عکس هوایی

هزینه تامین دلیل تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت بروز اختلافات ملکی لازم است. تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی آماده شود. این تامین دلیل با انجام تفسیر عکس هوایی قابل تهیه است. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از تجهیزات و نرم افزار مخصوص استفاده خواهد کرد.

تفسیر عکس هوایی و تهیه گزارش کارشناسی

از تفسیر عکس های هوایی قدیمی می توان به اطلاعاتی دست یافت. که با به دست آمدن این اطلاعات بسیاری از مسائل آشکار می شود. در امور ملکی نیز از تفسیر عکس های هوایی استفاده می شود. در واقع ممکن است حدود اربعه ملک از بین رفته باشد. و با از بین رفتن دیوار کشی ملک به حدود ملک تعارض گردد. در نتیجه همین امر باعث به وجود آمدن اختلافاتی میشود. و برای حل این اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه شود و به مراجع قضایی ارائه شود. در واقع این تامین دلیل با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه میشود.

همچنین در صورتی که اراضی افراد ملی اعلام شود. در نتیجه افراد به این رای معترض خواهند بود. و همین امر سبب بروز اختلافاتی میشود. برای حل این اختلافات لازم است با انجام تفسیر عکس هوایی سابقه احیا در اراضی بررسی شود. هزینه تامین دلیل با انجام تفسیر عکس هوایی طبق تعرفه محاسبه میشود.

انجام تفسیر عکس هوایی برای تهیه تامین دلیل از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. و در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام میشود و سابقه احیا زمین بررسی میشود. کارشناس برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و در نتیجه اطلاعات لازم از عکس هوایی حاصل میشود. در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه میشود. و این گزارش به عنوان تامین دلیل قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما