تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت املاک در تهران

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت املاک در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

یکی از مواقعی که لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود. زمانی است که فردی قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را پیش از اتمام ساخت آپارتمان داشته باشد. در واقع به این معامله پیش فروش یا پیش خرید گفته میشود. برای بالابردن اطمینان این معامله لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. تا مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم شود. برای انجام تفکیک آپارتمان میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند تفکیک آپارتمان را با دقت بالا انجام دهد. و در نتیجه مساحت دقیق هر واحد حاصل می شود.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی

پیش فروش معامله ای است که قبل از اتمام ساخت و ساز انجام میشود. و زمانی این معامله با اطمینان بالا انجام میشود. که مساحت دقیق هر واحد معلوم باشد. برای معلوم نمودن مساحت دقیق املاک در تهران لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود.

به منظور انجام تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت املاک در تهران میبایست. به یک فرد متخصص و با تجربه در انجام تفکیک آپارتمان مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری متخصص در اموری همچون تفکیک آپارتمان، افراز و تفکیک زمین، تهیه نقشه یو تی ام، تفسیر عکس هوایی و .. میباشد. و میتواند این عملیات را با دقت بالا انجام دهد. تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت املاک در تهران انجام میشود. تا در نتیجه انجام معامله با اطمینان بالا ممکن باشد.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان ابتدا لازم است برداشت از واحد های آپارتمانی انجام شود. در واقع برای انجام پیش تفکیک آپارتمان از متر لیزری استفاده میشود. و برداشت زمینی انجام میشود. در ادامه ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان برای هر یک از واحد های آپارتمانی انجام میشود. و مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم میشود در نتیجه انجام معامله با اطمینان بالا ممکن خواهد بود.

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی

تفکیک آپارتمان کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما