تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

تفکیک اپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با اتمام ساخت آپارتمان تفکیک آپارتمان انجام می شود. تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود. و سند تک برگ برای هر واحد صادر گردد. همچنین این عملیات قبل از اتمام ساخت آپارتمان قابل انجام است. برای انجام تفکیک آپارتمان به منظور تعیین مساحت دقیق واحد های آپارتمانی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. با انجام تفکیک آپارتمان مساحت، متراژ دقیق هر واحد از آپارتمان حاصل می شود.

انجام تفکیک آپارتمان

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج می بایست انجام شود. تا در نتیجه سند تک برگ برای هر واحد صادر گردد. در واقع این عملیات بعد از اتمام ساخت آپارتمان انجام می شود.

در صورتی که افراد قبل از انجام ساخت و ساز قصد معامله واحد های آپارتمانی را داشته باشد. و در نتیجه برای اینکه بتوان معامله را به صورت مطمئن و بدون ضرر و زیان انجام داد. می بایست مساحت دقیق واحد های آپارتمانی معلوم باشد. برای معلوم کردن مساحت دقیق هر واحد می بایست پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. پیش تفکیک آپارتمان عملیاتی تخصصی است. که تنها افراد متخصص می توانند آن را انجام دهند.

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند به خوبی از عهده تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان بر بیاید. در واقع وی دوره دیده می باشد. این متخصص ابتدا با استفاده از دوربین توتال استیشن و متر لیزری برداشت خود را از واحد های آپارتمانی انجام خواهد داد. و سپس ترسیم پیش تفکیک طبق اطلاعات برداشتی انجام خواهد شد. سپس مساحت دقیق و واقعی هر واحد حاصل می شود. در ادامه با به دست آمدن این اطلاعات می توان معامله واحد آپارتمانی را با اطمینان بالا انجام داد. و از انجام معامله متضرر نشد مساحت به دست آمده از پیش تفکیک آپارتمان برابر با مساحتی خواهد بود. که در سند تک برگ درج می شود.

انجام تفکیک آپارتمان

انجام تفکیک آپارتمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما