انجام تفکیک آپارتمان های مجتمع تجاری قبل از صدور سند

انجام تفکیک آپارتمان های مجتمع تجاری قبل از صدور سند

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفکیک اپارتمان های مجتمع تجاری قبل از صدور سند انجام میشود. تا مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود. در واقع برخی از معاملات قبل از اتمام ساخت آپارتمان انجام میشود. و برای بالا بردن اطمینان معامله لازم است مساحت دقیق هر واحد بر آورد شود. برای انجام تفکیک اپارتمان های مجتمع تجاری قبل از صدور سند لازم است. به صورت خصوصی به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تفکیک آپارتمان برای هر واحد آپارتمانی

تفکیک آپارتمان مجتمع تجاری قبل از صدور سند همان پیش تفکیک آپارتمان است. که به صورت ارادی انجام می شود. پیش فروش معامله ای است که خریدار با توجه به اعتمادی که به فروشنده می کند. اقدام به پیش خرید و پرداخت هزینه آن قبل از پایان ساخت و ساز خواهد کرد. در این بین خریدار بهتر است نکاتی را مد نظر داشته باشد. که جلوی مشکلاتی که در آینده ممکن است. پیش بیاید گرفته شود. در واقع برای بالا بردن اطمینان این معاملات لازم است. مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم باشد. و معامله بر طبق آن انجام شود. در نتیجه برای به دست آوردن مساحت دقیق هر واحد از آپارتمان پیش از اتمام ساخت لازم است. پیش تفکیک آپارتمان انجام شود.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند پیش تفکیک را به خوبی انجام دهد. در واقع برای انجام پیش تفکیک آپارتمان ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام می شود. و با استفاده از متر لیزری ابعاد هر واحد برداشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام می شود. و در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم می شود. بنابراین میتوان با اطمینان بالا معاله واحد های آپارتمانی را انجام داد. و از انجام آن متضرر نشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما