دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی

دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی به جهت تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی کاربرد دارد. دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی و عکس هوایی و تفسیر و بررسی آن را به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بسپارید. تا در نتیجه تامین دلیل تهیه شده از آن مورد پذیرش مراجع قضایی قرار بگیرد.

تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای

یکی از مواقعی که لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. زمانی است که اختلافات ملکی به وجود بیاید. در واقع ممکن است به حدود اربعه ملک تعارض رخ دهد. و مالکین اراضی مجاور به مشکل بر بخورند. برای حل این اختلافات لازم است دیوار کشی قدیمی ملک مورد بررسی قرار بگیرد. و تفسیر عکس هوایی انجام شود.

انجام تفسیر عکس های قدیمی به صورت دقیق در حوزه املاک و اراضی فقط از عهده یک متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری رشته نقشه برداری و امور ثبتی بر می آید. برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی و عکس هوایی انجام می شود. و در ادامه تفسیر عکس هوایی آغاز می شود.

این کارشناس هم تخصص کافی در تفسیر عکس های هوایی دارد و با توجه به تجربه کافی در این امور می تواند عوارض را به خوبی شناسایی کند. و در نتیجه اطلاعات را از روی عکس های هوایی استخراج می کند. پس از تفسیر عکس های هوایی به منظور تشخیص مرز ها با جانمایی آن بر روی زمین می تواند حد و مرز ملک را مشخص نماید. و در نتیجه امکان تهیه نقشه یو تی ام نیز وجود دارد و برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و بعد از برداشت زمینی ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. با تهیه این نقشه امکان و ارائه آن به همراه گزارش تفسیر عکس هوایی اختلافات ملکی حل می شود.

تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای

تفسیر عکس هوایی و ماهواره ای

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما