تهیه نقشه UTM با مهر کارشناس رسمی

تهیه نقشه UTM با مهر کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که تهیه این نقشه از جانب ادارات و سازمان ها در خواست شد لازم است. با دقت بالا تهیه شود. برای تهیه نقشه یو تی ام با مهر و امضای کارشناس میبایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. که صلاحیت تهیه این نقشه را داشته باشد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند تهیه این نقشه را با دقت و کیفیت بالا انجام دهد.

تهیه نقشه یو تی ام با مهر و امضای متخصص

نقشه یو تی ام دقت بالایی دارد و با تهیه آن مساحت، ابعاد و موقعیت ملک حاصل میشود. در نتیجه برای تهیه این نقشه برای ارائه به ادارات و سازمان های مختلف لازم است به متخصصی مراجعه نمود. در واقع اداراتی همچون اداره ثبت اسناد، شهرداری، مراجع قضایی، جهاد کشاورزی، اداره گاز و .. این نقشه را به عنوان مدرکی در خواست میکنند.

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. و این نقشه با مهر و کارشناس رسمی معتبر میشود. در نتیجه برای تهیه نقشه یو تی ام ( نقشهUTM ) با دقت و کفیت بالا میتوان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا این نقشه با فرمت استاندارد ادارات و سازمان ها تهیه شود. و با مهر کارشناس رسمی معتبر گردد.

یکی از روش هایی که کارشناس برای تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) بهره می گیرد تا این نقشه را به صورت استاندارد تهیه کند استفاده از دوربین توتال استیشن می باشد کارشناس بعد از برداشت زمینی سپس نقشه یو تی ام را ترسیم خواهد کرد و سپس بر روی  نقشه هوایی یک دو هزارم جانمایی خواهد کرد تا مختصات یو تی ام گوشه های ملک معلوم گردد این نقشه چاپ و مهر و امضا میشود و در نتیجه مورد قبول ادارات و سازمان ها قرار میگیرد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما