تهیه نقشه یو تی ام جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای اخذ جواز ساخت لازم است مدارکی را تهیه و به شهرداری ارائه نمود. نقشه یو تی ام شهرداری همان نقشه دو هزارم می باشد. که برای اخذ جواز ساخت لازم است تهیه و ارائه شود. برای تهیه این نقشه می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجه نمود.

نقشه یک دو هزارم شهرداری

نقشه یو تی ام نقشه ای با مختصات جهانی و دقت بالا است. که اخیرا بسیاری از ادارات، سازمان ها به عنوان یک مدرک برای پیشبرد امور ملکی به عنوان یک مدرک در خواست خواهد کرد.

یکی از سازمان هایی که نقشه یو تی ام را به عنوان یک مدرک در خواست می کند شهرداری است. این سازمان برای اینکه جواز ساخت را قبل از ساخت صادر نماید. نقشه یو تی ام دو هزارم را از افراد در خواست خواهد نمود. با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک معلوم می شود.

همچنین ممکن است طبق شرایط خاص در صورتی که شهرداری پی ببرد. که اختلاف قابل توجهی بین ابعاد و مساحت سندی و وضع موجود به چشم می خورد. در این صورت نقشه یو تی ام دو خطی را در خواست خواهد کرد. تا این مغایرت بررسی شود.

برای تهیه این نقشه یو تی ام جهت ارائه به شهرداری میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. و کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم جهت ارائه به شهرداری ابتدا برداشت زمینی را انجام خواهد داد. وی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و در نتیجه برداشت زمینی را انجام خواهد داد. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و نقشه تهیه شده بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی میگردد. سپس این نقشه چاپ و مهر و امضا میشود و قابل ارائه به شهرداری خواهد بود.

نقشه یک دو هزارم شهرداری

نقشه یک دو هزارم شهرداری

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما