تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف ملکی درخواست می شود. برای انجام امور ثبتی و سندی ملک لازم است. اسناد و مدارکی را به اداره ثبت اسناد ارائه داد. یکی از این مدارک که در خواست می شود. نقشه یو تی ام می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام از عرصه ملک می بایست به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

برای انجام امور ثبتی ملک لازم است. به اداره ثبت اسناد مراجعه نمود. در واقع برای اخذ سند تک برگ ، به جهت اخذ سند رسمی برای ملک قولنامه ای و همچنین برای تصحیح سند ملک لازم است. مدارکی را تهیه نمود. و به اداره ثبت اسناد ارائه داد. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام utm می باشد.

در واقع ممکن است. فردی قصد تبدیل سند قدیمی ملک به سند تک برگ را داشته باشد. در نتیجه برای انجام این تبدیل لازم است. اطلاعات فنی ملک با دقت بالا معلوم شود. از جمله مساحت ، ابعاد و موقعیت ملک و این اطلاعات تنها با تهیه نقشه یو تی ام حاصل می شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام utm از عرصه ملک در شهر تهران می بایست. به مورد اطمینان و دارای صلاحیت همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه نقشه utm با دقت بالا حاصل شود. و برای اخذ سند تک برگ قابل ارائه به اداره ثبت اسناد باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام utm از عرصه ملک ابتدا برداشت زمینی انجام می شود. و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود. در ادامه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه utm انجام می شود. و نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا می شود. و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما