تهیه نقشه یو تی ام در لوسان با مهر و امضا کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام در لوسان با مهر و امضا کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام در لوسان با مهر و امضا کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی دارای اعتبار می شود. نقشه یو تی ام که غالبا در حوزه املاک کاربرد دارد. حاوی مختصاتی است که موقعیت دقیق جغرافیایی نقاط مختلف ملک را مشخص می کند. این مختصات در قالب عملیات نقشه برداری بصورت برداشت نقاط توسط مهندس نقشه بردار به کمک ابزارهایی مانند دوربین نقشه برداری یا دستگاه جی پی اس با دقت بسیار بالا،تهیه می گردد. این مختصات به منظور امور مختلفی نظیر تهیه سند رسمی ملک، تصحیح مغایرت سند،بررسی موقعیت ملک در طرح های توسعه شهری و موارد دیگر استفاده می شود.

تهیه نقشه یو تی ام

امروزه از نقشه یو تی ام برای صدور سند برای ملک استفاده می شود. که این نقشه پایه و اساس سند تک برگ است زیرا بر اساس نقشه یو تی ام موقعیت دقیق ملک را بر روی زمین مشخص می کنند. و برای آن قطعه از زمین صادر می کنند. که این نقشه توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی تهیه می شود. زمانی که مالک درخواست سند تک برگ برای ملک بدهد. باید تشکیل پرونده نیز بدهد. که در این پرونده علاوه بر یک سری مدارک باید یک نقشه یو تی ام نیز از ملک تهیه شود.

این نقشه باید توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری تهیه می شود. به این صورت که با درخواست نقشه یو تی ام کارشناس با استفاده از تجهیزات نقشه برداری در محل ملک مختصات گوشه ها و شکستگی های ملک را برداشت می کند. و بعد از آن با ترسیم نقشه با توجه به مختصات های برداشت شده،این نقشه را چاپ کرده و با مهر و امضا کارشناس رسمی دادگستری به دست مالک می رسانیم.  تا برای صدور سند تک برگ اقدام شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما