تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان

در صورتی که مالکی بخواهد برای ملک خود سند تک برگ اخذ کند. باید به اداره ثبت مراجعه کند. سپس در خواست صدور سند تک برگ را به اداره ثبت بدهد. اداره ثبت از مالک یک سری مدارک می خواهد. مالک باید این مدارک را را تهیه کند. به اداره ثبت ارائه دهد. یکی از مدارکی که مالک باید تهیه کند، نقشه یو تی ام ملک می باشد.

تهیه نقشه یو تی ام برای اداره ثبت لواسان توسط کارشناس رسمی

مالک برای اینکه موقعیت دقیق ملک خود را بدست بیاورد. باید نقشه یو تی ام ملک خود را تهیه کند. با تهیه نقشه یو تی ام و ارائه آن به اداره ثبت می تواند سند تک برگ برای ملک خود دریافت کند. برای این کار مالک باید به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کند. کارشناس رسمی دادگستری فردی قابل اعتماد و  متخصص می باشد. مهر و امضای کارشناس رسمی دادگستری به نقشه یو تی ام تهیه شده اعتبار می دهد. کارشناس با بررسی مدارک مالکیت ملک موقعیت ملک را مشخص می کند. کارشناس با استفاده از تجهیزات لازم نقشه یو تی ام ملک را تهیه می کند.

روش تهیه نقشه یو تی ام به این صورت می باشد که کارشناس با استفاده از جی پی اس دو فرکانسه مختصات گوشه های ملک را برداشت می کند. مختصات ملک را به صورت سیستم مختصات یو تی ام بدست می آورد. سپس نقشه یو تی ام ملک را ترسیم می کند. سپس آن را مهر و امضا می کند. با تهیه این نقشه ملک مختصات منحصر به فرد خود را دارد .در جهان هیچ ملکی را با این مختصات نمی توان پیدا کرد . در نتیجه مالک با ارائه نقشه یو تی ام ملک به اداره ثبت می تواند سند تک برگ برای ملک خود دریافت کند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما