تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای انجام هر ساخت و سازی لازم است به شهرداری مراجعه نمود. و جواز ساخت را برای ملک اخذ نمود. به جهت اخذ این جواز ساخت لازم است مدارکی را تهیه نمود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام 1/2000 می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه مصوب شهرداری

قبل از این که افراد بخواهند در ملک خود ساخت و ساز انجام دهند. می بایست به شهرداری مراجعه نمایند. تا از شهرداری جواز ساخت اخذ نمایند. شهرداری نیز مدارک و نقشه های مختلفی ممکن است در خواست نماید. یکی از این نقشه ها نقشه یو تی ام است. این نقشه امروزه از جانب ادارات و سازمان های مختلفی در خواست می شود. با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک معلوم می گردد.

به جهت تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان فرد متخصصی است. می تواند این نقشه را با دقت و کیفیت بالا تهیه نماید.

برای تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و با اتوکد این نقشه ترسیم می شود در نتیجه نقشه تهیه شده بر روی نقشه 1/2000 جانمایی می شود و با تهیه این نقشه موقعیت دقیق ملک در شهر مشخص می شود.

نقشه تهیه شده مهر و امضا شده معتبر می شود و قابل ارائه به شهرداری خو اهد بود و در نتیجه جواز ساخت از جانب شهرداری صادر می گردد در نتیجه ساخت و ساز به صورت قانونی قابل انجام خواهد بود.

تهیه نقشه مصوب شهرداری

تهیه نقشه مصوب شهرداری

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما