جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. مرز های املاک مجاور هم به هم ریخته میشود. و در نتیجه لازم است جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث انجام شود. تا حدود اربعه ملک معلوم گردد و تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود.

برای انجام جانمایی عکس های هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام جانمایی عکس های هوایی ابتدا نقشه یو تی ام را تهیه خواهد کرد.

انجام جانمایی ملک با تفسیر عکس هوایی

ممکن است فردی متوجه تعارض به حدود اربعه ملکش شود. و در نتیجه اختلافاتی حقوقی به وجود می آید. حل این اختلافات با تهیه تامین دلیل ممکن میباشد. و در واقع لازم است جانمایی عکس هوایی در گوگل ارث انجام شود.

برای انجام جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث حتما لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه در این امور مراجعه نمود. این متخصص همان کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی است. به جهت انجام جانمایی عکس های هوایی اول نقشه یو تی ام تهیه میشود. تا ابعاد و مساحت دقیق وضع موجود ملک معلوم گردد. برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام میشود. در ادامه با جانمایی نقشه یو تی ام بر روی گوگل ارث در نتیجه اطلاعات لازم از عکس هوایی استخراج میشود.

در واقع از آنجایی که اختلافات به وجود آمده بر سر حدود و مرز ها است در نتیجه دیوارکشی قدیمی ملک تشخیص داده میشود و با جانمایی آن بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم میشود سپس گزارش تفسیر عکس هوایی نیز تهیه میشود تا به عنوان مدرک به مراجع قضایی ارائه گردد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما