جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک

جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با از بین رفتن حدود اربعه ملک امکان تعارض به حدود ملک وجود خواهد داشت. و در صورت تعارض به حدود اربعه ملک اختلافاتی به وجود می آید. حل این اختلافات با تهیه تامین دلیل ممکن است. به جهت تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات لازم است جانمایی عکس هوایی انجام شود. و در نتیجه با تفسیر و بررسی ملک دیوار کشی قدیمی ملک تشخیص داده شود.

برای انجام جانمایی عکس هوایی میبایست به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا وی تفسیر و بررسی ملک را برای تشخیص دیوارکشی قدیمی ملک انجام دهد.

جانمایی ملک با تفسیر عکس هوایی

با از بین رفتن حدود اربعه ملک و تعارض به حدود ملک در نتیجه لازم است. برای تهیه تامین دلیل اقدام شود. برای تهیه تامین دلیل لازم است جانمایی ملک انجام شود. و در نتیجه تفسیر و بررسی ملک انجام شود. تا حدود اربعه ملک معلوم گردد.

برای انجام جانمایی عکس هوایی ابتدا لازم است عکس هوایی قدیمی مربوط به ملک تهیه شود. در واقع به جهت تهیه این عکس های قدیمی لازم است. به سازمان نقشه برداری یا سازمان جغرافیا مراجعه نمود. تا در نتیجه با تفسیر و بررسی ملک حدود اربعه ملک معلوم گردد.

جانمایی عکس هوایی و تفسیر و بررسی ملک با استفاده از تجهیزاتی همچون استریوسکوپ و نرم افزار های مخصوصی انجام میشود. در واقع کارشناس برای انجام جانمایی ملک تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد و در نتیجه دیوارکشی قدیمی ملک تشخیص داده میشود در ادامه با جانمایی عکس هوایی بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم میشود. در ادامه با اتمام جانمایی عکس هوایی سپس نقشه برداری از ملک آغاز میشود و نقشه یو تی ام ملک تهیه میشود کارشناس برای تهیه این نقشه از تجهیزاتی همچون جی پی اس دو یا سه فرکانسه و برای ترسیم نقشه یو تی ام از نرم افزاری همچون اتوکد بهره خواهد برد در نتیجه نقشه تهیه شده مهر و امضا میگردد تا قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316 

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما