نقشه کرج مهرشهر

نقشه کرج مهرشهر

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفسیر عکس هوایی را میتوان به یک فرد متخصص سپرد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند تفسیر و بررسی عکس هوایی را با دقت بالا انجام دهد. و در نتیجه تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی با تهیه گزارش کارشناسی تهیه میشود.

تهیه نقشه هوایی کرج

به طور کلی نقشه هوایی برای حل مسائل و مشکلات ملکی همچون نامشخص بودن حدود و مرز ها، اثبات وجود یا عدم وجود بنا، بررسی سابقه احیا در اراضی کاربرد دارد.

نقشه هوایی از روی عکس هوایی تهیه شده اند و عکس هوایی جزئیات بیشتری نسبت به نقشه هوایی دارد. بر روی این نقشه علائمی وجود دارد. و با توجه به این عوامل میتوان به اطلاعاتی دست یافت.

تهیه نقشه هوایی کرج مهر شهر از عهده یک فرد متخصص و با تجربه بر می آید. این متخصص همان کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میباشد. نقشه هوایی به دو روش قابل تهیه می باشد.

عکس هوایی و نقشه هوایی تعاریف و کاربرد های مختلفی دارند. در واقع عکس هوایی خام می باشد. و برای استخراج اطلاعات از آن لازم است تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام شود.

یکی از مواقعی که لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. زمانی است که اختلافات ملکی به وجود آید. در واقع ممکن است اراضی ملی اعلام شود. و در نتیجه مالکین اراضی به این رای معترض خواهد بود. در نتیجه برای حفظ اراضی لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. تا در نتیجه معلوم شود اراضی ملی یا احیا شده است .

به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. در نتیجه سابقه احیا بررسی و مشخص میشود. و در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تهیه نقشه هوایی کرج

تهیه نقشه هوایی کرج

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما