استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی اصفهان

استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی اصفهان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک برای شناسایی ملک به وجود آمده است. و در صورتی که ملکی گمشده باشد. میبایست جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود. تا در نتیجه حدود و آدرس ثبتی ملک معلوم گردد. انجام جانمایی پلاک ثبتی ملک با استفاده از اسناد و مدارک ثبتی و قدیمی ملک انجام می شود. و انجام آن را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه بردرای یا امور ثبتی سپرد.

استعلام پلاک ثبتی ملک کارشناس رسمی

شماره پلاک ثبتی اصلی برای قطعه مادر صادر می شود. و هر بخش کوچک نیز که از قطعه اصلی جدا می شود. یک شماره پلاک فرعی خواهد داشت. با هدف شناسایی املاک و اراضی سازمان ثبت اسناد و مدارک برای هر قطعه شماره پلاکی در نظر گرفته است.

ممکن است حدود اربعه ملک به دلایلی بر روی زمین نا مشخص گردد. در نتیجه لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. تا این حدود با دقت بالا معلوم گردد. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی اسناد و مدارک قدیمی و همچنین نقشه ثبتی با توجه به پلاک اصلی و فرعی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج در نتیجه با جانمایی این نقشه بر روی زمین حدود ثبتی ملک معلوم می شود.

همچنین ممکن است سند ملک مفقود شده باشد. و پلاک ثبتی ملک نیز نا مشخص باشد. در نتیجه برای اخذ سند رسمی جدید برای ملک لازم است. استعلام پلاک ثبتی اصلی و فرعی ملک انجام شود. تا در نتیجه امکان اخذ سند رسمی برای ملک وجود داشته باشد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. از عهده انجام این استعلام بر بیاید. و برای انجام این استعلام ابتدا نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. و برای تهیه این نقشه از تجهیزات و نرم افزار دقیقی استفاده می شود. در نتیجه با توجه به موقعیت ملک استعلام گرفته می شود. و در نتیجه نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود. و پلاک ثبتی ملک معلوم می گردد.

استعلام پلاک ثبتی ملک کارشناس رسمی

استعلام پلاک ثبتی ملک کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما