نحوه میخ کوبی زمین

نحوه میخ کوبی زمین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با پیاده سازی حدود اربعه ملک روی زمین میخکوبی و دیوارکشی می شوند. تا این حدود روی زمین تثبیت شوند. و در نتیجه امکان تعارض و تجاور به حدود ملک از جانب قطعات مجاور وجود نخواهد داشت. و این عملیات قبل از انجام ساخت و ساز لازم است انجام شود. بنابراین با مراجعه به متخصصی مثل کارشناس رسمی دادگستری می توان مطمئن بود. که پیاده سازی چهارگوشه ملک بر روی زمین به بهترین صورت انجام می شود.

پیاده سازی اصولی حدود اربعه

به طور کلی قبل از اینکه ساخت و ساز در ملک آغاز شود. ابتدا لازم است حدود اربعه دقیق ملک بر روی زمین تثبیت شوند. و ملک در جای واقعی خود قرار بگیرد و حدود اربعه ملک بر روی زمین مشخص شود.

انجام میخ کوبی ملک را به فردی متخصص بسپارید. تا در نتیجه به صورت اصولی انجام شود. و در آینده مشکلی برای مالک به وجود نیاشد. در صورتی که این مرحله توسط افراد غیر متخصص انجام شود ممکن است ملک در جای واقعی خود قرار نگیرد و به حدود قطعات مجاور تجاوز شود. و در این صورت مالک موظف به تهیه نقشه کادر خواهد شد.

در نتیجه به جهت انجام پیاده سازی دقیق و اصولی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

در صورتی که مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی های ملک معلوم نباشد. تا در نتیجه به جهت انجام پیاده سازی ملک می بایست جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود. برای انجام این عملیات تخصصی اسناد و مدارک قدیمی ملک گرد آوری و بررسی می شود. و در ادامه نقشه ثبتی ملک بر روی زمین جانمایی می شود. در ادامه حدود ثبتی ملک معلوم می شود. و در ادامه نقشه ثبتی ملک به نقشه یو تی ام ملک تبدیل می شود. و در نتیجه دیوار کشی ملک انجام می شود و حدود اربعه ملک بر روی زمین تثبیت می شود.

پیاده سازی اصولی حدود اربعه

پیاده سازی اصولی حدود اربعه

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما