گرفتن نقشه هوایی از گوگل

گرفتن نقشه هوایی از گوگل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفسیر عکس هوایی برای تهیه تامین دلیل انجام می شود. در واقع با به وجود آمدن اختلافات ملکی می بایست تفسیر عکس هوایی انجام شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. با دقت بالا تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

به جهت گرفتن نقشه هوایی از گوگل می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. برای تهیه نقشه هوایی و ماهواره ای می توان از نرم افزار گوگل ارث استفاده نمود. استفاده از گوگل ارث مزایایی دارد. از جمله استفاده رایگان، کتاب خانه بزرگ، وضوح بالای تصاویر و… می باشد. همچنین از جمله نرم افزار هایی که برای گرفتن نقشه هوایی می توان از آن استفاده نمود. نرم افزار sentinel hub می باشد و کارشناس از آن برای تهیه نقشه هوایی استفاده خواهد کرد.

همچنین برخی از اختلافات ملکی که افراد به آن بر می خورند. اختلافاتی است که بین دولت و مالکین اراضی به وجود می آید. در واقع ممکن است دولت اراضی برخی از اشخاص را ملی اعلام نماید. اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ کرده است. با ملی اعلام شدن اراضی اشخاص می توانند به این رای اعتراض نمایند. برای اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه نمود.

در واقع لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی شود. برای بررسی سابقه احیا می توان به کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود. این متخصص بعد از تهیه عکس هوایی سپس تفسیر عکس هوایی را با استریوسکوپ انجام خواهد داد. در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود. و به مراجع قضایی قابل ارائه خواهد بود تا اختلافات حل گردد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 4 / 5. تعداد رأی: 1

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما