یافتن پلاک ثبتی روی نقشه

یافتن پلاک ثبتی روی نقشه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت مفقود شدن سند رسمی ملک لازم است. استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود. برای یافتن پلاک ثبتی ملک بر روی نقشه ثبتی ملک است. و یا به عبارتی انجام استعلام پلاک ثبتی ملک میبایست. به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه بردرای یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به بانک اطلاعات ثبتی دسترسی دارد. و میتواند این استعلام را انجام دهد.

استعلام پلاک ثبتی ملک

برای اخذ سند المثنی برای ملکی که فاقد سند رسمی می باشد. در نتیجه می بایست. مدارک و اطلاعاتی مشخص باشد. در واقع برای اخذ این سند لازم است. پلاک ثبتی ملک معلوم باشد. و همچنین ارائه نقشه یو تی ام نیز ضروری می باشد. برای پی بردن به پلاک ثبتی ملک از آنجایی که سند ملک در دسترس نمی باشد. در نتیجه برای اینکه بتوان. به شماره پلاک ثبتی ملک پی برد. لازم است. استعلام پلاک ثبتی ملک انجام شود.

برای انجام استعلام پلاک ثبتی ملک و یافتن پلاک ثبتی روی نقشه ثبتی لازم است. به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. کارشناس برای یافتن پلاک ثبتی روی نقشه ابتدا نقشه یو تی ام را تهیه خواهد کرد. تا در نتیجه موقعیت دقیق ملک بر روی زمین معلوم شود. برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و با تهیه این نقشه در نتیجه موقعیت و ابعاد ملک معلوم می شود.

در ادامه استعلام گرفته می شود. و نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می شود. و در نتیجه پلاک ثبتی ملک معلوم می شود. در ادامه امکان اخذ سند رسمی با ارائه اسناد و مدارک درخواستی وجود خواهد داشت. که این سند امروزه به صورت رسمی در اداره ثبت شناخته می شود. سند تک برگ می باشد. و برای ملک صادر می گردد.

استعلام پلاک ثبتی ملک

استعلام پلاک ثبتی ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما