هزینه تفسیر عکس هوایی

هزینه تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان فرد داراری صلاحیتی است. که می تواند تفسیر عکس هوایی را با دقت بالا انجام دهد. همچنین گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده توسط این متخصص معتبر می باشد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی از گذشته تا به امروزه برای مقاصد مختلف از جمله حل اختلافات ملکی، تعیین حدود اراضی، بررسی وجود بنا، مقاصد نظامی، تهیه نقشه ، بررسی سابقه احیا و … کاربرد دارد.

از جمله مواقعی که انجام تفسیر عکس هوایی ضروری می باشد. زمانی است که دولت با مالکین اراضی به اختلاف بر بخورد. در واقع ممکن است اراضی ملی اعلام گردد. و در نتیجه با ملی اعلام شدن اراضی لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. در واقع اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ نموده است.

تفسیر و بررسی عکس هوایی با این هدف انجام می شود. تا در نتیجه سابقه احیا در اراضی مورد بررسی قرار بگیرد و معلوم شود. در اراضی سابقه احیا وجود داشته است. انجام تفسیر عکس هوایی را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

تفسیر عکس هوایی با تهیه عکس هوایی آغاز می گردد. در واقع کارشناس عکس هوایی را از سازمان نقشه برداری و یا سازمان جغرافیا اخذ می کند. کارشناس عکس هوایی پوشش دار قدیمی را تهیه خواهد کرد و در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی آغاز می شود برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود بعد از یافتن اطلاعات از عکس هوایی در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده به عنوان تامین دلیل قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا در نتیجه حل اختلافات ملکی ممکن باشد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما