بررسی عکس هوایی برای تعیین وجود بنا

بررسی عکس هوایی برای تعیین وجود بنا

بررسی وجود عارضه با بررسی عکس هوایی توسط کارشناس دارای صلاحیت با دقت بالایی انجام می شود. زمانی لازم است که بخواهید ثابت کنید کاربری ملکتان مسکونی است و زراعی نمی باشد. برای این تغییر کاربری لازم است ثابت شود. در گذشته در اراضی بنا وجود داشته است.برای این که این موضوع روشن شود. بایستی عکس های هوایی مربوط به حدود اراضی تفسیر گردد.

بررسی عکس هوایی برای تعیین وجود بنا و تهیه گزارش

اگر فردی بخواهد در ملک خود بنایی احداث کند اما کاربری ملک کشاورزی تشخیص داده شود. در این صورت تغییر کاربری غیر قانونی تشخیص داده می شود. اما در صورتی که مالک بداند در گذشته بنا در ملک وجود داشته است و حالا وجود خارجی ندارد. در صورتی که با استفاده از روش هایی بتوان این امر را ثابت کرد می توان کاربری را تغییر داد. در این صورت می توان به یک مفسر مراجعه کرد تا وی بتواند تفسیر عکس های هوایی را برای وجود بنا تشخیص دهد.

بهتر است این فرد متخصص معتبر نیز باشد. تا با مهر و امضای خود زیر گزارش تفسیر عکس هوایی به آن اعتبار بدهد. این متخصص همان کارشناس رسمی دادگستری است.وی ابتدا عکس های هوایی را که مربوط به گذشته اراضی می باشد،تهیه خواهد کرد. سپس تفسیر عکس های هوایی را با استفاده از تجهیزات دقیق انجام می دهد. تا در نتیجه در عکس های مربوط به گذشته بنا تشخیص داده شود.

سپس یک گزارش از وجود بنا تهیه و مهر و امضا می شود. در نتیجه این گزارش به عنوان یک مدرک قابل ارائه خواهد بود. می توان با استفاده از این مدرک ثابت کرد بنا در اراضی وجود داشته است. در نتیجه نوع اراضی مسکونی می باشد. در نتیجه می توان با استفاده از این مدرک ساخت و ساز را در ملک به صورت قانونی انجام داد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما