انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط مهندس عضو نظام مهندسی

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط مهندس عضو نظام مهندسی

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط مهندس عضو نظام مهندسی به این جهت انجام میشود تا در نتیجه مساحت دقیق هر واحد به دست آید. در واقع این عملیات برای اخذ سند تک برگ برای هر واحد بعد از اتمام ساخت آپارتمان انجام می شود. همچین به منظور انجام پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی انجام میشود. تا در نتیجه معامله واحد های آپارتمانی با اطمینان بالا قابل انجام باشد

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط مهندس عضو نظام مهندسی

به طور کلی در صورتی که فردی بخواهد از مساحت دقیق ملک خود اطلاع کسب کند یا اینکه بخواهد از مساحت ملک خود مطمئن شود لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود. اما لازم به ذکر است. این عملیات تخصصی با اتمام ساخت آپارتمان انجام میشود تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم شود و سند تک برگ برای هر واحد از آپارتمان صادر شود.

همچنین در صورتی که افراد قصد پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی را داشته باشند. در نتیجه میبایست برای بالا بردن اطمینان معامله مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم شود.

برخی از افراد معامله واحد های آپارتمانی را با مساحت تقریبی انجام میدهند و همین امر سبب میشود در آینده خریدار و یا فروشنده متضرر شوند. در نتیجه برای انجام این معامله بدون ضرر و با اطمینان بالا لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود تا در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود.

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام این عملیات ابتدا برداشت از واحد های آپارتمانی انجام خواهد داد. وی با استفاده از متر لیزری برداشت را انجام خواهد داد.

سپس ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان انجام میشود و مساحت دقیق هر واحد به دست می آید. در نتیجه معامله با اطمینان بالا قابل انجام خواهد بود.

تفکیک آپارتمان

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما