انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان در تهران

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفکیک آپارتمان با این هدف انجام می شود تا در نتیجه مساحت دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی حاصل شود. ممکن است افراد قصد معامله واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت آپارتمان را داشته باشند. در نتیجه انجام این عملیات برای بالا بردن اطمینان معامله ضروری می باشد. برای انجام تفکیک آپارتمان قبل از اتمام ساخت آپارتمان می بایست به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفکیک آپارتمان از روش های تخصصی و تجهیزات مخصوصی بهره خواهد برد.

تهیه نقشه تفکیک آپارتمان

در صورتی که افراد قصد انجام معامله واحد های آپارتمانی را قبل از اتمام ساخت آپارتمان را داشته باشند. در نتیجه لازم است به نکاتی توجه شود. که در واقع برای بالا بردن اطمینان این معاملات و جلوگیری از ضرر انجام این معامله لازم است. مساحت دقیق هر واحد معلوم شود. برای معلوم نمودن مساحت و متراژ دقیق هر واحد انجام پیش تفکیک آپارتمان ضروری خواهد بود.

برای انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان قبل از اتمام پروژه ساخت آپارتمان در تهران می توان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند به خوبی این عملیات را انجام دهد.

برای به دست آوردن مساحت دقیق هر یک از واحد های آپارتمانی پیش از صدور پایانکار می بایست پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. این متخصص برای انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان از روش ها و قواعد خاصی اسفاده می کند. و با کمک تجهیزات مخصوص برداشت از واحد ها را انجام می دهد. و مساحت هر واحد را برآورد می کند. سپس نقشه پیش تفکیک آپارتمان را ترسیم خواهد کرد. در این نقشه متراژ و مساحت دقیق واحد آپارتمانی درج می گردد در ادامه طرفین معامله می توانند.

تهیه نقشه تفکیک آپارتمان

تهیه نقشه تفکیک آپارتمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما