انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی

انجام تفکیک آپارتمان به منظور انجام معامله با آگاهی از مساحت واحد پیش فروشی می باشد. در واقع واحدهای آپارتمانی که به صورت پیش فروش می باشد. دارای مساحت مشخصی نمی باشد. اگر شخصی بخواهد از این واحدها پیش خریدی انجام دهد. باید از مساحت دقیق آن با خبر شود. تا بتواند معامله ای مطمئن انجام دهد.در نهایت دچار ضرر و زیان نشود. برای همین باید قبل از انجام معامله به صورت پیش خرید،نقشه پیش تفکیک از واحد تهیه شود.

انجام نقشه برداری تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی برای معامله پیش فروش

در مواردی که یک واحد آپارتمان به صورت پیش فروش می باشد. خریدار و فروشنده به صورت داوطلبانه برای انجام پیش تفکیک اقدام می کنند. چون این معامله به صورت پیش فروش می باشد. هنوز واحد ها کاملا ساخته نشده اند. اندازه و متراژ واحد های آپارتمان مشخص نمی باشد. پس بهتر است پیش تفکیک انجام گیرد .چون قبل از اخذ سند این معامله انجام می شود.

پس قطعا واحد های آن دارای مساحت و متراژ دقیق نمی باشد. بنابراین ممکن است خریدار یا فروشنده ضرر کنند. در واقع در صورتی که معامله پیش فروش ملک با مساحت نامشخص انجام شود. ممکن است به ضرر خریدار و فروشنده تمام شود.پس اگر می خواهید پیش خرید واحد آپارتمانی را انجام دهید حتما برای پیش تفکیک ملک و بدست آوردن مساحت و متراژ دقیق آن اقدام کنید . برای انجام پیش تفکیک به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنید.برای انجام تفکیک پس از اینکه آپارتمان کاملا ساخته شد. کارشناس از طرف نظام مهندسی انتخاب می شود. اما برای انجام پیش تفکیک خریدار و فروشنده باید به کارشناس این امر مراجعه کنند. برای اخذ سند تک برگ برای هر واحد آپارتمان عملیات تفکیک انجام می شود. با انجام تفکیک هر واحد آپارتمان مساحت و متراژ هر واحد برداشت و ترسیم می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما