قیمت تفکیک آپارتمان در تهران

قیمت تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت تفکیک آپارتمان در تهران زمانی انجام میشود که ساخت آپارتمان به اتمام رسیده باشد. در واقع بعد از صدور پایانکار تفکیک آپارتمان توسط یک کارشناس نظام مهندسی انجام میشود. تا مساحت و متراژ دقیق هر واحد حاصل شود. همچنین ممکن است افراد قصد خرید و فروش واحد های آپارتمانی را داشته باشند. در نتیجه لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام پیش تفکیک اپارتمان میتوان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تفکیک آپارتمان

برخی از معاملات واحد های آپارتمانی قبل از اتمام ساخت آپارتمان انجام میشود. به این معاملات پیش فروش میگویند و برای انجام این معامله با اطمینان بالا لازم است اقداماتی انجام شود.

پس در صورتی که قصد انجام پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی را دارید. و می خواهید با انجام این معامله متضرر نشوید. و با خیال راحت این عملیات را انجام دهید. لازم است که مساحت و متراژ دقیق هر واحد بر آورد شود. برای بر آورد این اطلاعات لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. انجام این عملیات را میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبت سپرد. تا با توجه قیمت تفکیک آپارتمان که از طرف کارشناس تعیین می شود این کار در تهران انجام شود

برای انجام پیش تفکیک آپارتمان کارشناس از تجهیزات دقیقی استفاده می کند. و برداشت خود را از واحد های آپارتمانی آغاز می کند. وی با دوربین توتال استیشن برداشت از واحد های آپارتمانی انجام می دهد. و قسمت هایی که امکان برداشت آن با دوربین وجود ندارد. را با متر لیزری برداشت خواهد کرد. بعد از انجام پیش تفکیک آپارتمان نقشه پیش تفکیک آپارتمان ترسیم میشود. و در نتیجه با تهیه این نقشه مساحت و متراژ دقیق هر واحد معلوم میشود.

در نتیجه با تهیه این نقشه خریدار و فروشنده میتوانند. با اطمینان بالا معامله واحد های آپارتمانی را انجام دهند. و در آینده نیز از انجام این معامله متضرر نخواهند شد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما