قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد

قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد زمانی لازم است انجام شود. که افراد قصد انجام پیش خرید و پیش فروش واحد های آپارتمانی را داشته باشند. در واقع برای بالا بردن اطمینان این معاملات لازم است پیش تفکیک آپارتمان برای به دست آوردن مساحت دقیق هر واحد انجام شود. برای انجام پیش تفکیک آپارتمان میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. کارشناس برای تهیه این نقشه از تجهیزات و روش های تخصصی بهره خواهد برد.

قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد

برخی از افراد اقدام به خرید و فروش واحد های آپارتمانی پیش از اتمام ساخت آپارتمان می کنند به این معاملات پیش فروش میگویند. از آنجایی که در این مرحله هنوز مساحت دقیق هر واحد بر آورد نشده است در نتیجه این معامله را با مساحت تقریبی انجام میدهند وهمین امر سبب می شود خریدار یا فروشنده متضرر شوند. برای بالا بردن اطمینان این معاملات لازم است پیش تفکیک آپارتمان انجام شود. تا مساحت دقیق هر واحد برای انجام معامله ای مطمئن حاصل شود.

برای انجام عملیات پیش تفکیک آپارتمان لازم است به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری برای اینکه بتواند این عملیات را انجام دهد از دوربین توتال استیشن استفاده میکند. وی برداشت خود را از واحدهای آپارتمانی انجام می دهد همچنین این متخصص قسمت هایی از واحد ها که با دوربین غیر قابل برداشت است را با متر لیزری برداشت خواهد کرد. بعد از اتمام برداشت واحد های آپارتمانی سپس نوبت به ترسیم نقشه پیش تفکیک آپارتمان فرا می رسد این نقشه برای هر واحد به صورت مجزا ترسیم میشود. با ترسیم این نقشه مساحت و متراژ دقیق و واقعی هر واحد حاصل می شود و این اطلاعات حاصل از پیش تفکیک آپارتمان برابر با اطلاعاتی خواهد بود که در آینده در سند تک برگ هر واحد درج میشود. در نتیجه می توان معامله واحد های آپارتمانی را با اطمینان انجام داد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما