نقشه استان البرز با کیفیت بالا

نقشه استان البرز با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است به حدود ملک تعارض شود. در نتیجه مالک اراضی میتواند به این رای اعتراض نماید. و در نتیجه لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه شود. بنابراین تهیه نقشه هوایی و تفسیر و بررسی آن ضروری میباشد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان. به یک فرد متخصص مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستری صلاحیت لازم را برای انجام تفسیر عکس هوایی با دقت بالا دارد.

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

تفسیر عکس های هوایی کاربرد های بی شماری دارد. از تفسیر عکس های در امور ملکی نیز کاربرد دارد. یکی از کاربرد های تفسیر عکس های هوایی حل اختلافاتی است. که به دلیل نامشخص بودن حدود ملک به وجود می آید. در واقع با این روش می توان. دیوارکشی ملک را که در گذشته وجود داشته است را تشخیص داد. و بر روی زمین جانمایی کرد. و سپس با تهیه نقشه یو تی ام موقعیت، مساحت و حدود ملک را به دست آورد و تامین دلیلی را تهیه نمود. در واقع برای تهیه تامین دلیل ابتدا میبایست. نقشه استان البرز با کیفیت بالا تهیه شود.

بنابراین لازم است نقشه هوایی استان تهیه شود. و تفسیر و بررسی گردد. انجام تفسیر عکس هوایی را میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

در نتیجه کارشناس نقشه هوایی استان البرز را با کیفیت بالایی تهیه خواهد کرد. تا در نتیجه بررسی و تفسیر عکس هوایی انجام شود. و حدود اربعه اراضی معلوم گردد. این متخصص از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و اطلاعات لازم را از عکس هوایی استخراج خواهد کرد. در ادامه با اتمام تفسیر عکس هوایی و مشخص شدن حدود اربعه اراضی جانمایی آن بر روی زمین انجام میشود. و نقشه یو تی ام ملک تهیه میشود با جانمایی این نقشه بر روی نقشه هوایی مدرکی تهیه میشود که با ارائه آن به مراجع قضایی اختلافات حل میشود.

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما