نقشه هوایی پلاک ثبتی

نقشه هوایی پلاک ثبتی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای یافتن آدرس ملک گمشده و همچنین مشخص نمودن حدود اربعه ملک که مرز های نامعلومی دارد. لازم است نقشه ثبتی ملک تهیه گردد. برای تهیه نقشه ثبتی دسترسی به بانک اطلاعات ثبتی ضروری می باشد. و همچنین این نقشه میبایست توسط یک فرد متخصص و با تجربه تهیه شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه ثبتی ابتدا نقشه یو تی ام ملک را تهیه و در ادامه با یافتن نقشه ثبتی ملک سپس جانمایی ملک بر روی نقشه هوایی انجام می شود.

تهیه نقشه هوایی

در صورتی که ملک مرز های نا مطمئنی داشته باشد و دیوارکشی نا معلومی داشته باشد. برای اخذ سند تک برگ از اداره ثبت اسناد لازم است نقشه هوایی پلاک ثبتی را تهیه شود. و به این اداره ارائه داد. برای تهیه نقشه ثبتی مراجعه به یک فرد دارای صلاحیت لازم است انجام شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی لازم است انجام شود. در واقع این متخصص برای تهیه نقشه هوایی پلاک ثبتی ابتدا تهیه نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه که دقت سانتی متری دارد استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود با مشخص شدن موقعیت دقیق ملک در نتیجه با دسترسی به بانک اطلاعات ثبتی نقشه ثبتی مربوط به ملک استخراج میشود و پلاک ثبتی ملک معلوم میشود در ادامه نقشه هوایی ملک تهیه میشود و با جانمایی پلاک ثبتی بر روی نقشه هوایی در نتیجه مدرکی تهیه میشود و این مدرک قابل ارائه به اداره ثبت خواهد بود در نتیجه میتوان با ارائه این مدرک به اداره ثبت اسناد سند تک برگ برای ملک اخذ نمود.

تهیه نقشه هوایی

تهیه نقشه هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما