نقشه هوایی قوچان

نقشه هوایی قوچان

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تهیه نقشه هوایی روش های مختلفی وجود دارد. با تهیه این نقشه می توان جانمایی ملک را انجام داد. تا حدود اربعه دقیق ملک معلوم شود. در واقع ممکن است. حدود اربعه ملک نا معلوم شده باشد. و حدود اربعه اراضی مجاور هم به هم بریزد و اختلافات حقوقی به وجود آید. در نتیجه انجام جانمایی ملک ضروری می باشد. تهیه نقشه هوایی و در نتیجه جانمایی ملک از عهده یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید.

تهیه نقشه هوایی

به طور کلی زمانی که لازم باشد جانمایی ملک انجام شود. و موقعیت دقیق ملک تعیین شود. یکی از دقیق ترین ابزار هایی که می تواند. برای انجام این کار کمک کند نقشه هوایی می باشد.

در واقع ممکن است. فردی متوجه تعارض به حدود ملکش شود. در نتیجه لازم است نقشه هوایی ملک تهیه و تفسیر شود. و جانمایی ملک انجام شود. تا در نتیجه با تهیه تامین دلیل اختلافات به وجود آمده حل شود.

نقشه هوایی به دو روش قابل تهیه است. در واقع یا لازم است. نقشه هوایی با استفاده از هواپیما و یا استفاده از تصاویر ماهواره ای می باشد. در نتیجه برای تفسیر نقشه هوایی قوچان مراجعه به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ضروری می باشد. این متخصص برای بعد از تهیه نقشه هوایی قوچان سپس تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. و در ادامه با جانمایی آن بر روی زمین و تهیه نقشه یو تی ام مدارکی برای ارائه به مراجع قضایی آماده می شود. تا اختلافات ملکی حل شود.

تهیه نقشه هوایی

تهیه نقشه هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما