نقشه برداری زمین با gps

نقشه برداری زمین با gps

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

امروزه با مراجعه به ادارات و سازمان های مختلف برای انجام امور ملکی نقشه یو تی ام درخواست میشود. برای انجام نقشه برداری زمین برای تهیه نقشه یو تی ام لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه نقشه برداری زمین با gps دویا سه فرکانسه انجام شود. و نقشه یو تی ام با دقت بالا تهیه شود.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

نقشه یو تی ام از جانب ادارات مختلف ملکی در خواست می شود. از جمله این ادارات اداره ثبت اسناد است. برای انجام نقشه برداری یو تی ام زمین لازم است به یک متخصص مراجعه نمود. تا وی با استفاده از تجهیزات دقیق همچون gps در نتیجه نقشه یو تی ام را با دقت بالا تهیه نماید. کارشناس رسمی دادگستری متخصصی است. که میتواند این نقشه را با دقت و کیفیت بالایی تهیه نماید.

در واقع برخی برای تهیه نقشه یو تی ام به افراد غیر متخصص مراجعه میکنند. در نتیجه نقشه برداری زمین با استفاده از gps دستی انجام میشود. و اطلاعات برداشت شده دقت پایینی خواهد داشت. و سپس نقشه تهیه شده با دقت پایین حاصل میشود. برای اینکه بتوان نقشه یو تی ام را با دقت بالا تهیه نمود. به طوری که مورد قبول ادارات و سازمان های مختلف قرار بگیرد. حتما به کارشناس رسمی دادگستری لازم است مراجعه شود. این متخصص برای انجام نقشه برداری زمین ابتدا با gps دو یا سه فرکانسه که دقت بالایی دارد. برداشت مختصات یو تی ام کنج ها را انجام خواهد داد. و در ادامه بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات و سازمان های مختلف خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیازی ثبت نشده. اولین نفر شما باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما